Yaşam

Oyuncu Meltem Yılmazkaya anne oldu

Gülümseme Kahkaha Gösterisi Mehtap dizisinde canlandırdığı Mehtap rolüyle büyük bir hayran kitlesine ulaşan Meltem Yılmazkaya, bir süredir birlikte olduğu Kadir Doğan ile mart ayında dünyaevine girmişti. Kahramanmaraş’ta yaşanan depremler nedeniyle nikah kıyamayan Yılmazkaya, ilk bebeğini kucağına aldı.

“HER ŞEY GÜZEL OLSUN TEŞEKKÜR EDERİM”

Geçtiğimiz günlerde hamile olduğunu açıklayan Meltem Yılmazkaya, İspanya’da doğum yaptı. Bir erkek bebek dünyaya getiren başarılı oyuncu, Instagram hesabından çocuğunun elini paylaşarak, “Herkese tek tek dönemeyiz arkadaşlar… Belli zamanlar. Her şey yolunda, teşekkürler” notunu düştü. iyilik”.

MART’TA EVLİ

Mart ayında düğün pozlarını Instagram hesabından paylaşan oyuncu, “Kocaman koca cümleler kuramadığım bir hayatın büyük sürprizlerine… Bir evin çatısı altında büyümeye karar verdik… kolay olmadı… Kolay olmadı, iki kişinin ortak eveti, biz de yüreklendik… Bir süre önce… Kolay olmayan bir dönemde.” Karşılaştık, ne yüzümüz ne de yüreğimiz eğlenmeye gücü yetmedi. Sarıldığımızda yaralar kuşkusuz sarılır arkadaşlarla, müzik ve danslar eşliğinde… Seven ve istemeyen herkes her yüreğe iyi şanslar dilerken biz geldik, dostlar kervanınıza geliyor. Ve sen aşkım. Yol uzun, duygu çok güzel! Hep güzel bir kötülüğün ortasında İşte bu kadar! Kaybettiğim inanç büyük bir sabır ve emekle örülmüştü! En çok gülen, saatlerce konuşan, bazen hayata hakaret eden, bütün anlarımı evde geçiren benim, hep makyajsız, bazen hızsız… Seni seviyorum… Bizi seviyorum”.

eceabatajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu