Teknoloji

Capcom Sunumunda Öne Çıkan Tüm Oyunlar: Pragmata, Dragon’s Dogma 2 ve Daha Fazlası

 
İçinde bulunduğumuz dönemde her geliştirici ekip kendi sunumlarını yapıyor ve bu sunumları yaz festivali kapsamında hayranların beğenisine sunuyor. Bu etkinlikler ile hem yeni oyunlar hem de mevcut oyunlar hakkında çeşitli bilgiler edinebiliyorsunuz ve oyuncuları heyecanlandıran duyurular yapılıyor.
Bu oyunlar hakkında yeni detaylara ve yeni ekran görüntülerinden fragmanlara kadar çeşitli içeriklere ulaşabileceğimiz Capcom sunumunda öne çıkan birkaç oyun bulunuyor. Capcom sunumu sırasında dikkatleri üzerine çeken pek çok oyun bulunuyor ve bu listemizde sizler için bu dikkat çekici ve öne çıkan oyunlara göz atacağız ve çeşitli bilgileri sizlerle paylaşacağız.
 
– Pragmata
 
 
 
Pragmata, yıllar önce duyurulan ve çarpıcı fragmanıyla birlikte karşımıza çıkan bir yapım. Oyunun en önemli özelliği küçük bir kız. Bu küçük kız yıllar içinde periyodik olarak karşımıza çıkıyor ve bizden defalarca özür diliyor. Bu özür oyunun ertelenmesiyle ilgili ve geliştirici grubun bu karakteri her zaman ön plana çıkardığını söyleyebiliriz.
Capcom sunumuyla birlikte Pragmata’nın yeni oyun içi fragmanı da paylaşıldı. Bu fragmanda oyun içi bazı çatışma anlarına ve karakterlere rastladık ve bu bağlamda oyunun nasıl bir yapıya sahip olduğunu öğrendik. Bu fragman ile aynı zamanda oyunun içinde olan küçük kızımızın sonunda nasıl bir yeteneğe sahip olduğunu ve arka planda sihirli güçleri olduğunu öğrendik ve dikkat çekici bir bilimkurgu aksiyon-macera yapısının olacağını gördük. bu kapsamda bizlere sunulmuştur.
 
 
Fragmanda küçük kız bizden özür dileyerek oyunun belirsiz bir tarihe ertelendiğini belirtiyor ve bu erteleme haberinin ardından küçük kız bir askerin arkasına atlayarak çatışmaya giriyor. Ardından bu askerle birlikte hızlı çatışma anlarına geçiş yaparak hayatta kalmaya çalışıyoruz ve ardından küçük kızın çeşitli güçlere sahip olduğunu öğreniyoruz. Bu bağlamda küçük kız, yeteneklerinin bir kısmını kullanıyor ve fragman burada son buluyor.
 
Fragman tamamen bununla ilgiliydi ve şu anda oyunun ne zaman çıkacağını bilmiyoruz. Oyun daha önce bu yıl çıkacaktı ancak bu yıl tamamen atlandı ve bir sonraki yıla kaldı diyebiliriz. Ancak şu an için önümüzdeki yıl çıkış yapıp yapmayacağı bilinmiyor ve oyunun durumu hakkında pek bir bilgimiz yok.
 
 
Pragmata gecikmeyle birlikte PlayStation 5, Xbox Series ve PC platformlarında çıkış yapmaya hazırlanıyor. Oyun, bu gecikme nedeniyle hep ertelenen projelerin ortasında geçiyor ve grup, gecikmeyi bekleyenlerden özür diliyor. Ekip bu gecikmeyi “bize en iyi deneyimi sunmak için” yapıyor. Bu bağlamda hedefledikleri deneyim için bizden daha fazla süre istiyorlar ve bu nedenle oyunun ertelenmesi gerekiyor. Genel olarak geliştirici gruplarının açıklamaları bu şekilde karşımıza çıkıyor ve tanıtımda oyunun bir fragmanla ertelendiğini görüyoruz ve maalesef daha fazla bilgi alamıyoruz.
Çarpıcı görselleri ve grafikleriyle karşımıza çıkmayı hedefleyen oyunu elbette birçok oyuncu bekliyor ve oyunun bizlere sunacağı yapı hakkında fikir sahibi olmak istiyor. Oyun yukarıda da belirttiğim gibi bilimkurgu temasını bizlere aktaracak ve bu bağlamda aksiyon macera ve shooter deneyimini bizlere sunmayı amaçlayacaktır. Gelecekte oyun hakkında daha fazla bilgi almayı umuyoruz ve yeni fragmanlar ve oyun içi çekimlerle birlikte daha fazla ayrıntı görmeyi umuyoruz.
 
– Ejderhanın Dogması 2
 
 
 
Merakla beklenen oyunlar arasında yer alan Dragon’s Dogma 2, Capcom sunumunda öne çıkan oyunlar arasında yer aldı ve oyun hakkında daha fazla detay öğrendik. Bu kapsamda oyun için yeni ekran görüntüleri ve yeni fragmanlar yayınlandı. Aksiyon ve rol yapma ögelerinin yer aldığı yapım, diziye yeni bir heyecan katmaya geliyor.
Açık dünyada sağa sola gidebildiğimiz ve karakterimizi üçüncü şahıs kamera bakış açısıyla kontrol edebildiğimiz yapımda tam bir aksiyon rol yapma deneyimi elde etmeye çalışıyoruz ve bunda güçlü görevlere doğru gerçek bir adım atıyoruz. bağlam. Geliştirici ekibe göre oyunda serinin önceki oyunlarında olmayan daha iyi bir Yapay Zeka mekaniği, daha yeterli fizik teknolojisi ve en uygun grafikler bulunuyor ve bu yeniliklerin yanı sıra daha fazla akşam mekaniği de içeriyor. ve yeni içerik.
 
 
Elbette birçok oyuncu tek oyunculu hikaye odaklı yapımları seviyor ve bu yapımları dört gözle bekliyor. Özellikle rol yapma ve açık dünya oyunları güzel içerikler ve dinamik bir yapı içeriyorsa ve uzun saatler boyunca ekranı kilitliyorsa oyuncular tarafından memnuniyetle karşılanıyor. Bu nedenle bu oyundan yeni içeriklerle keyifli bir açık dünya ve rol yapma deneyimi bekliyoruz. Açık dünya oyunlarında dünyanın boş olması ve hep bire bir şeylerle karşımıza çıkması elbette iyi bir durum değil ama dünyanın içeriklerle dolu olması ve yaşanılır bir dünyanın bizlere sunulması iyi bir durum. çok değerli bahislerin ortasında.
Serinin yeni oyunu bizlere geniş bir özgürlük sunacak bir yapı içeriyor. Yaptığımız her seçimde bu açık dünyada yer alabilir ve çeşitli zorluklarla mutlaka karşılaşabiliriz. Kendi talihimizi belirleyebileceğimiz ve amansız düşmanlarla karşılaşabileceğimiz oyunda, alışılagelmiş düşmanların yanı sıra devasa ve işveren düşmanlar da bulunuyor ve tabii ki onları yenmek için kılıç, balta ve daha fazlasını kullanabiliyoruz. Oyunda farklı silah türleri bulunuyor ve bu silah türleri arasından seçim yapıp, istediğimizde ustalaşabiliyoruz. Bu nedenle oyuncular karakterlerini diledikleri gibi geliştirebiliyor ve bu bağlamda yeni becerilerinin kilidini açabiliyor.
 
İlk oyundan 4 kat daha büyük harita
 
 
Bize fantastik bir açık dünya sunmayı amaçlayan oyunda, çevreyi istediğimiz biçimde keşfedebiliyoruz ve her oyuncu bu oyunda farklı bir deneyim yaşamaya başlıyor. Gizemli maceralara ve ilginç görevlere çıktığımız oyunun haritası ilk oyuna göre 4 kat daha büyük görünmeyi hedefliyor. Bu haritada rastgele olaylar oluşabiliyor ve ardından bölgeden bölgeye değişen düşman türleri ve hareketli bir dünya bizi bekliyor. Oyun geliştirme, Capcom’un tescilli oyun motoru RE Engine tarafından desteklenmektedir.
Gerçekçi yapay zeka davranışlarının ve üst düzey grafik ve animasyon tarzının yer alacağı oyunda hem düşmanlar hem de oyun içi karakterler yapacağımız saldırılara doğal tepkiler verebiliyor. Geliştirilen yapay zeka sistemi sayesinde geliştirici ekip bu sistemi bize aktarmayı hedefliyor ve biz de en iyi rol yapma deneyimini sunmak istiyoruz. PlayStation 5, Xbox Series ve PC için geliştirilen bu yapımın şu an için bir çıkış tarihi yok ancak sunumda dikkat çeken oyunların ortasında yer alan bu yapım serinin birçok oyuncusu ve hayranı tarafından merakla bekleniyor.
 
 
Oyunun Steam sayfası şu anda açık ve dilerseniz Steam sayfasından istek listenize ekleyip oyunu beklemeye alabilirsiniz. Bu kapsamda istek listenize eklediğiniz oyunlar çıktığı gün e-posta adresinize bildirim olarak gönderilir ve bu oyundan haberdar olabilirsiniz. Oyun şu anda sadece İngilizce dil tabanı sunuyor ancak oyunun çıkışına yakın bu dil tabanlarının sayısı artacak ve geliştirici tarafından bize aktarılacak.
 
– Ekzoprimal
 
 
 
Capcom sunumunda öne çıkan bir diğer yapım ise uzun süredir geliştirilip tanıtımı yapılan online odaklı bilimkurgu temalı Exoprimal oldu. Oyun bize online bir yapı aktarıyor ve oyunda istersek diğer oyunculara karşı savaşmayı deneyebiliyoruz ve atıldığımız Arena tarzı alanlarda hayatta kalmaya çalışıyor ve düşmanları yenmeye başlıyoruz. Bu kapsamda oyunun açık beta testleri 16 Haziran ortası saat 03:00 / 19 Haziran saat 02:59 ve bu tarihlerle birlikte yapılacak. Ayrıca giriş yapıp oyunu istediğiniz şekilde deneyimleyebileceksiniz.
Oyunun ikinci açık beta testi olan bu test ile birlikte oyunun ana modu olan Dino Survival’a girip bu mod hakkında daha fazla deneyim kazanabileceksiniz ve geliştirici ekip, bu moda daha derin bir bakış. Bu modda 10 oyuncuya kadar ortak görevler olacak ve bu ortak görevlerle birlikte oyun içinde farklı bir deneyim elde edebileceksiniz. Bundan sonra, hikaye görevleri, ortak görevler ve daha fazlası dahil olmak üzere yeni öğeler ve silahlar edinebileceksiniz. Eğlenceli bir içeriğe sahip olan bu mod sayesinde arkadaşlarınızı yanınıza davet edebilecek ve bu kapsamda hikaye görevleri ve ortak görevler yapabileceksiniz.
 
 
Dinozor temalı yapımda her zaman irili ufaklı dinozorlarla karşılaşacağız ve her görevin sonunda bir işveren dinozorla hemen ilgilenebileceğiz. Bu oyunda küçük dinozorlardan dev dinozorlara kadar çeşitli dinozorlarla savaşabileceğiz ve onlara karşı kendi takımımızı kurabileceğiz. Oyunda ölürsek yeniden doğma şansı elde edebileceğiz ve ne kadar çok ölürsek spawn süremiz o kadar artacak ve oyundaki bu döngüye dikkat etmemiz gerekecek. Farklı modlar ile karşımıza çıkacak olan oyunun ana modu yukarıda da belirttiğim gibi Dino Survival olacak.
Elbette Exoprimal’de birçok mod ve görev olacak ve bu modlar ve görevlerle birlikte çeşitli oyun içi aksesuarlara ve silahlara erişebileceğiz. Bu bağlamda oyunda her zaman yeni etkinlikler ve görevler karşımıza çıkacak ve takımlar görevleri en hızlı şekilde tamamlamaya çalışacak. Oyun esnasında atıldığımız bölgede farklı düşman unsurları ve görevleriyle karşılaşacağız ve bunları en hızlı şekilde yaparak diğer takımlara karşı avantaj elde edebileceğiz. Oyundaki ortak görevlerin yanı sıra 5 kişilik takımlar oluşturup çevre ile mücadele edebileceğimiz çeşitli görevler de bizlere sunulacak.
 
 
Yapılan sunumla birlikte açık beta testinin yapılacağını öğrendiğimiz oyun, PC için PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam için 14 Temmuz’da çıkacak. Pass Service, böylece bu abonelik hizmetine abone olan oyuncular da bu oyunu ücretsiz olarak deneyimleyebilecekler.
Shooter ögeleri içeren ve dinozor ve bilimkurgu temasını aktaran oyun hızlı aksiyon içerikleri barındırıyor ve bu bağlamda çevrim içi görevleri bizlere aktarmayı amaçlıyor. Elbette çevrimiçi nişancı oyunlarını sevenler bu oyuna bir göz atabilir ve bir baht verebilir. Oyunun Steam sayfası şu anda açık ve dilerseniz Steam sayfasından oyuna ve detaylarına ulaşabilirsiniz.
 
– Kunitsu-Gami: Tanrıça’nın Yolu
 
 
 
Yenilikçi oyun Kunitsu-Gami: Path of the Goddess’in çeşitli detayları Capcom sunumu sırasında ortaya çıktı. Sunumda daha önce duyurulan Xbox Series ve PC sürümlerine ek olarak oyunun PC için de PlayStation 5 ve Steam üzerinden çıkacağını öğrendik ve ardından oyunun Xbox Games hizmetinde de yer alacağı açıklandı. Capcom tarafından oyuncuların beğenisine sunulacak olan bu yapım, bizlere yepyeni ve yenilikçi bir deneyim aktarmayı amaçlıyor. Oyunda hem aksiyon hem de strateji unsurları bulunuyor ve bu unsurların birbirine harmanlandığını görebiliyoruz.
Geleneksel Japon sanatı üslubunun yer aldığı bu yapımda bizlere büyüleyici bir dünya sunulması amaçlanmaktadır. Oyun, Capcom’un tescilli oyun motoru RE Engine tarafından geliştiriliyor ve yukarıda da belirttiğim gibi aksiyon ve strateji unsurları ile karşımıza çıkmayı amaçlıyor. Bu unsurların harmanlandığı ve farklı bir deneyimin bizlere sunulmasının istendiği oyunda ruhlar âlemi ile insan arasındaki çatışma bizlere aktarılıyor.
 
 
Tanıtımla birlikte oyuna ait kısa bir fragman da karşımıza çıkıyor ve yeni duyuru fragmanı olarak gösteriliyor. Hareketli bir dünyaya sahip olacak bu yapımda elbette ürkütücü bir atmosfer bizleri bekliyor. Sunumda yayınlanan fragmanda tüyleri diken diken ve hareket eden yaratıkların yer aldığını görebiliriz ve klasik Uzak Doğu tarzına sahip savaşçıların karşımıza çıktığını görebiliriz. Oyunda hızlı dövüş bölümleri, çeşitli becerileri kullanabileceğimiz alanlar ve dahası bulunuyor. Oyunda kontrol edebildiğimiz karakterimiz ile birlikte hızlıca düşmanların üzerine atlayıp kılıcımızla birlikte düşmanları biçebiliyoruz. Ayrıca oyunda garip yaratıklar var ve bu garip yaratıkları ortadan kaldırmak için elbette toplu hasar verebilecek becerilerimizi kullanabilir ve doğrudan kendimizi korumak için kılıcımızı kullanabiliriz.
Tuhaf bölgelerin bulunduğu ve tüylerimizin diken diken olduğu oyunda düşmanlar üzerimize gelebiliyor ve bu düşmanları istediğimiz gibi yenebiliyoruz. Oyunda bir yanda aksiyon unsurları yer alırken diğer yanda grubumuzu toplayıp strateji unsurları ile bu düşmanları alt edebiliyoruz. Bir yandan karanlık bir atmosfer, diğer yandan renkli bir içerik sunmayı amaçlayan oyunda pek çok unsur birbirine harmanlanmış ve bu haliyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.
 
 
Yeni bir oyun olarak karşımıza çıkacak olan Kunitsu-Gami: Path of the Goddess tabi ki ülkemizde her oyuncu kesimine hitap etmemektedir ve bu tarz oyunların genellikle belli bir hayran kitlesi bulunmaktadır ve bu oyunlar genellikle oyuncular tarafından oynanmaktadır. bu tarz. Elbette uzak doğu oyunlarının ülkemizde ve diğer ülkelerde ilgi görmemesi çok doğal. Çünkü Uzak Doğu temalı oyunların genellikle kendilerine has tarzları vardır ve bu da pek çok oyuncu tarafından sevilmez. Bir de doğal uzak doğunun dışına çıkmış ve dünya çapında büyük başarı yakalamış yapımlar var.
 
– Apollo Justice: As Avukat Üçlemesi
 
 
 
Sunum sırasında Capcom, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam, Microsoft Store) için Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy’yi duyurdu. Apollo Justice: Ace Attorney, Phoenix Wright: Ace Attorney – Dual Destinies ve Phoenix Wright: Ace Attorney – Spirit of Justice’in yüksek çözünürlüklü yeniden düzenlemelerini içerecek. Bu sürüm 2024’ün başlarında piyasaya sürülecek.

akkisla-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu
escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
adalar escort
arnavutköy escort
ataşehir escort
avcılar escort
bağcılar escort
bahçelievler escort
bakırköy escort
başakşehir escort
bayrampaşa escort
beşiktaş escort
beykoz escort
beylikdüzü escort
beyoğlu escort
büyükçekmece escort
çatalca escort
çekmeköy escort
esenler escort
esenyurt escort
eyüp escort
fatih escort
gaziosmanpaşa escort
güngören escort
kadıköy escort
kağıthane escort
kartal escort
küçükçekmece escort
maltepe escort
pendik escort
sancaktepe escort
sarıyer escort
şile escort
silivri escort
şişli escort
sultanbeyli escort
sultangazi escort
tuzla escort
ümraniye escort
üsküdar escort
zeytinburnu escort
istanbul escort
betturkey
jojobet
deneme bonusu veren siteler